UAH
Монтаж систем безпеки - Аксиома-АC, ПП Львов (Украина) - услуги недорого
Premium Business
Отзывов: 0
Аксиома-АC, ПП
+38 (096) 909-29-85
Монтаж систем безпеки
  • Монтаж систем безпеки
  • Монтаж систем безпеки
  • Монтаж систем безпеки

Монтаж систем безпеки

Описание
Система охоронної сигналізації використовується, як для охорони приватної власності (квартири, заміські будинки…), так і для промислових та комерційних об'єктів (офіси, магазини, склади…).

Існують такі види охороної сигналізації: локальна та зі здачею на ПСО (пульт служби охорони).

Локальна (автономна) сигналізація. Може складатись зі світлової та звукової сирени, котрі спрацьовують при несанкціонованому проникненню на територію, котра охороняється. При наявності модуля GSM власнику на мобільний телефон надходить сигнал, про випадок спрацьовування сигналізації.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ohrannaja_signalizaciyaСигналізація зі здачею на ПСО (пульт служби охорони). При несанкціонованому доступі на охороняєму територію, сигнал про проникнення надходить не власнику, а на пульт служби охорони. Після отримання сигналу на місце терміново приїде патруль служби охорони.

«Аксіома-АС» успішно співпрацює з усіма службами охорони м. Львова. В разі необхідності, спеціалісти компанії «Аксіома-АС» можуть порекомендувати службу охорони, відштовхуючись від власного досвіду та потреб клієнта.
Информация актуальна: 12.12.2018

Подробнее

Предлагаем услугу Монтаж систем безпеки. Компания Аксиома-АC, ПП, Львове (Украина) - только качественные услуги. Звоните!